Cimiao sausā barība

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • CIMIAO DELICIOUS
  Sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem, izvēlīgiem kaķiem un kaķiem ar gremošanas traucējumiem.  Pateicoties īpaši izstrādātajam barības sastāvam, tā ir viegli sagremojama un tik garda, ka apmierina pat visizvēlīgākā kaķa garšas sajūtas. Ekskluzīvais oligosaharīdu, rauga pulvera, šķied..
  14,60€
 • CIMIAO HAIRBALL
  Cimiao Hairball ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kaķiem apmatojuma kamolu izvadīšanas veicināšanai. Barības sastāvā esošās ceļmallapas sēklas, kuras ir bagātas ar augu gļotām un šķiedrvielām, stimulē zarnu trakta darbību un regulāri caur izkārnījumiem izvada kuņģī uzkrājušos apmatojumu..
  14,60€
 • CIMIAO PERSIAN
  Cimiao Persian ir pilnvērtīga un sabalansēta barība pieaugušiem persiešu šķirnes kaķiem. Barība ir piemērota tieši persiešu šķirnes kaķiem, jo tās kroketes forma un izmērs padara vieglu tās satveršanu un sakošļāšanu. Barības sastāvā esošās ceļmallapas sēklas, kuras ir bagātas ar augu gļotām, šķie..
  14,60€
 • CIMIAO NEUTERED FEMALE
  Cimiao Neutered Female  ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušām sterilizētām kaķenēm. Pēc sterilizācijas kaķenēm piemīt tendence pieņemties svarā. Cimiao Neutered Femalecat ir barība, kas piemērota tieši sterilizētām kaķenēm, jo barības sastāvā esošie proteīni, kam piemīt augsta bioloģisk..
  14,60€
 • CIMIAO NEUTERED MALE
  Cimiao Neutered Male ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kastrētiem runčiem. Kastrētiem runčiem piemīt tendence pieņemties svarā. Cimiao Neutered Male cat ir barība, kas piemērota tieši kastrētiem runčiem, jo barības sastāvā esošie proteīni, kam piemīt augsta bioloģiskā vērtība un karnitī..
  14,60€
 • CIMIAO CHICKEN ADULT
  Cimiao Chicken Adult ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kaķiem ar normālu fizisko slodzi. Barība satur sastāvdaļas, kas nepieciešamas kaķa veselībai un sabalansētai diētai. Cālis, rīsi, zivis un olas garantē nepieciešamo kaloriju un proteīnu uzņemšanu un ir viegli sagremojamas. Ar šķiedr..
  13,10€
 • CIMIAO FISH ADULT
  Cimiao Fish Adult ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kaķiem ar normālu fizisko slodzi. Barība satur sastāvdaļas, kas nepieciešamas kaķa veselībai un sabalansētai diētai. Zivis, rīsi, kukurūza, vista un olas garantē nepieciešamo kaloriju un proteīnu uzņemšanu un ir viegli sagremojamas. Ar..
  11,65€
 • CIMIAO SENIOR
  Cimiao Senior ir pilnvērtīga sabalansēta kompleksā barība kaķiem vecākiem par 10 gadiem. Barības sastāvā esošais glikozamīns, hondroitīns un Omega-3 taukskābe aizsargā un saglabā veselas locītavas un skrimšļus. Viegli sagremojamā barība ir bagāta ar barības vielām, vitamīniem, aminoskābēm un neai..
  14,60€