HALAMID CŪKU FERMĀS

Ražotājs: Halamid
Modelis: 530
Pieejamība:
Ir
Cena: 42,00€

Izvēle:


* Halamid svars:

HALAMID ir plaša spektra dezinfekcijas līdzeklis, kas ir iedarbīgs pret visu sugu mikroorganismiem - Gram pozitīvām, Gram negatīvām baktērijām, apvalka un bezapvalka vīrusiem, sēnītēm un parazītiem. Halamid efektīvi pārklāj jebkuru virsmu, kuru nepieciešams dezinficēt, un tam ir plašas pielietojuma iespējas - intensīvā lopkopība, veterinārās prakses, kautuves, gaļas fasēšana un gaļas pārstrādes nozare, dažādas pārtikas ražošanas un pārstrādes nozares, piemēram, alus, piena, sviesta, cukura, saldējuma ražošana u.c., slimnīcas, akvakultūras, ūdens tilpņu un peldbaseinu dezinfekcija, personālā higiēna, dzeramā ūdens dezinfekcija, notekūdeņu apstrāde u.c. HALAMID ir drošs, stabils un viegli pielāgojams dezinfekcijas līdzeklis, kurš vienmēr sniegs nepieciešamo rezultātu, jo nepastāv rezistentu mikroorganismu parādīšanās risks.
 
Intensīvā lopkopība ar lielu dzīvnieku blīvumu palielina infekcijas slimību rašanās risku. Ja ēkas, inventārs un transportlīdzekļi, nav atbilstoši dezinficēti, var tikt pārnēsāta patogēnā mikroflora. Ar vairākiem laboratoriskiem testiem un lauku izmēģinājumiem ir pierādīts, ka Halamid pilnībā iznīcina patogēnos mikroorganismus un vīrusus, kas sastopami lopkopībā. Halamid pārklāj visas iespējamās virsmas, kuras ir nepieciešams dezinficēt – dzīvnieku mītnes, inventāru, transportlīdzekļus un kāju vannas. Lopkopji to veiksmīgi aplicē aerosolveidā, ar izsmidzināšanu vai (termo) iztvaikošanu. HALAMID efektīvi darbojas pret daudziem mikroorganismiem, kas sastopami intensīvajā lopkopībā.

Baktērijas: Actinobacillus pleuropneumoniae, Enterobacteria, E. coli, Lawsonia intracellularis, Listeria, Pseudomonas spp., Salmonella spp., Staphylococcus aureus, Streptococcus faecalis u.c.

Vīrusi: Aujeski slimības vīruss, Encefalomiokardīta vīruss, Cūku parvovīruss, Reo vīruss, Cūku Āfrikas mēra vīruss, Cūku drudža vīruss, Teschen vīruss, Cūku vezikulārās slimības vīruss u.c.

Pielietojums: Ēku un virsmu dezinfekcija ar izsmidzināšanu – 0.5-1% (0.3l/m2); Ēku un virsmu dezinfekcija ar iztvaikošanu – 2-3% (40-50ml/m3), Transportlīdzekļu dezinfekcija – 1%; Ūdens sistēmu dezinfekcija – 0.5% (skalot ar tīru ūdeni), Kāju vannu dezinfekcija – 2% (Atjaunot pēc nepieciešamības).

Iepakojums: 2kg | 5kg

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: