MATISSE sausā barība

MATISSE sausā barība
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • MATISSE KITTEN
  MATISSE Kitten ir sabalansēta kompleksā barība kaķēniem un grūsnām vai laktējošām kaķenēm. Barība satur visas kaķēna augšanai nepieciešamās sastāvdaļas: vista, olas, zivis un rīsi nodrošina organismu ar kalorijām un proteīniem un ir viegli sagremojama. Gardā, apetīti rosinošā barība satur pa..
  2,90€
 • MATISSE CHICKEN RICE
  Matisse Chicken Rice ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kaķiem ar normālu fizisko kondīciju. Barības sastāvā ir visas veselīgai un sabalansētai diētai nepieciešamās sastāvdaļas. Gardā, apetīti rosinošā barība satur pareizu taurīna, neaizvietojamo taukskābju: omega 3 un omega 6, vita..
  2,45€
 • MATISSE SALMON TUNA
  Matisse Salmon Tuna ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem kaķiem ar normālu fizisko kondīciju. Sastāvdaļas: Dehidrētas zivis (lasis 10%; tuncis 10%), rīsi (20%), dehidrēta vistas gaļa, kukurūza, vistas tauki, hidrolizēts dzīvnieku izcelsmes proteīns, kaltēts biešu mīkstums, zivju eļļa, ..
  2,45€
 • MATISSE NEUTERED CAT
  MATISSE Neutered Cat ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem sterilizētiem un kastrētiem kaķiem. Tās sastāvs novērš sterilizētiem kaķiem piemītošo tendenci pieņemties svarā. Augstais bioloģiski vērtīgo proteīnu saturs un karnitīns saglabā muskuļu masu un nodrošina pareizu tauku izmantoša..
  9,60€
 • MATISSE NEUTERED SALMON
  Matisse Neutered Salmon ir sabalansēta kompleksā barība pieaugušiem sterilizētiem un kastrētiem kaķiem. Sastāvdaļas: Dehidratētas zivis (lasis) (32%), rīsi (25%), kukurūza, kukurūzas glutēns, zirņu šķiedras (8%), dehidratēta vistas gaļa, vistas tauki, kaltēts biešu mīkstums (6%), hidrolizēts ..
  9,60€