Putniem

Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • ELECTROSOL ORAL 1L
  Papildbarība iekšķīgai lietošanai teļiem, liellopiem, kazām, aitām un cūkām, kas veicina atveseļošanos pēc dehidratācijas. Kompensē elektrolītu zudumu. Novērš skābju un bāzu disbalansu. Sastāvs: dekstroze 280mg, nātrija hlorīds 110mg, glicīns 45mg, nātrija dihidrogēnfosfāts 22mg, kālija hlorī..
  8,65€
 • INTROVIT B COMPLEX ORAL 1L
  Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem, kazām, aitām, mājputniem un cūkām. Samazina B vitamīnu trūkumu organismā. B-vitamīniem ir ļoti būtiska loma pie ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku vielmaiņas. Nepieciešams strauji augošiem dzīvniekiem. Sastāvs: B12 vitamīns, ciānkobalamīns 60μg, ..
  15,65€
 • INTROVIT A+ORAL 1L
  Vitamīni un aminoskābes lauksaimniecības dzīvniekiem, lai novērstu vai ārstētu vitamīnu vai aminoskābju trūkumu, lai novērstu vai ārstētu stresu (ko radījusi vakcinācija, slimības, transportēšana, paaugstināts mitrums, augsta temperatūra vai krasas temperatūras maiņas), lai uzlabotu pāreju uz jau..
  15,40€
 • RESPIMINT ORAL 1L
  Šķīdums iekšķīgai lietošanai mājputniem un cūkām. Novērš elpošanas problēmas. Ieteicams dzīvniekiem, kuru veselības problēmas izraisījis karstuma stress. Sastāvs: aromātisku ēterisko eļļu maisījums (eikalipts, mentols un piparmētra 265mg), šķīdinātāji 1ml. Lietošana. Iekšķīgai lietošanai...
  23,50€
 • STRESSOL ORAL 1L
  Sabalansēta nepieciešamo vitamīnu un aminoskābju kombinācija teļiem, liellopiem, kazām, mājputniem, aitām un cūkām. Lieto stresa profilaksei un ārstēšanai, ko izraisa vakcinācijas, slimības, transports, paaugstināts mitrums, augsta temperatūra vai straujas temperatūras izmaiņas. Sastāvs: A vi..
  11,45€
 • BIOTAN 3Z 1KG
  Vitamīnus, aminoskābes un minerālvielas saturoša papildbarība liellopiem, cūkām, putniem un kažokzvēriem. Sastāvs: 1kg pulvera satur: Kalcijs 238,0g; fosfors 85,0g; magnijs 17,33g; dzelzs 0,8g; varš 0,2g; kobalts 0,05g; cinks 2,4g; mangāns 0,95g; A vit. 0,04mg; E vit. 0,63mg; B1 vit. 0,7mg; B..
  2,30€