Interchemie

Skatīt kā: Saraksts / Režģis
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
 • ELECTROSOL ORAL 1L
  Papildbarība iekšķīgai lietošanai teļiem, liellopiem, kazām, aitām un cūkām, kas veicina atveseļošanos pēc dehidratācijas. Kompensē elektrolītu zudumu. Novērš skābju un bāzu disbalansu. Sastāvs: dekstroze 280mg, nātrija hlorīds 110mg, glicīns 45mg, nātrija dihidrogēnfosfāts 22mg, kālija hlorī..
  8,65€
 • INTROVIT B COMPLEX ORAL 1L
  Papildbarība lauksaimniecības dzīvniekiem, kazām, aitām, mājputniem un cūkām. Samazina B vitamīnu trūkumu organismā. B-vitamīniem ir ļoti būtiska loma pie ogļhidrātu, olbaltumvielu un tauku vielmaiņas. Nepieciešams strauji augošiem dzīvniekiem. Sastāvs: B12 vitamīns, ciānkobalamīns 60μg, ..
  17,50€
 • INTROVIT A+ORAL 1L
  Vitamīni un aminoskābes lauksaimniecības dzīvniekiem, lai novērstu vai ārstētu vitamīnu vai aminoskābju trūkumu, lai novērstu vai ārstētu stresu (ko radījusi vakcinācija, slimības, transportēšana, paaugstināts mitrums, augsta temperatūra vai krasas temperatūras maiņas), lai uzlabotu pāreju uz jau..
  18,60€
 • RESPIMINT ORAL 1L
  Šķīdums iekšķīgai lietošanai mājputniem un cūkām. Novērš elpošanas problēmas. Ieteicams dzīvniekiem, kuru veselības problēmas izraisījis karstuma stress. Sastāvs: aromātisku ēterisko eļļu maisījums (eikalipts, mentols un piparmētra 265mg), šķīdinātāji 1ml. Lietošana. Iekšķīgai lietošanai...
  25,65€
 • STRESSOL ORAL 1L
  Sabalansēta nepieciešamo vitamīnu un aminoskābju kombinācija teļiem, liellopiem, kazām, mājputniem, aitām un cūkām. Lieto stresa profilaksei un ārstēšanai, ko izraisa vakcinācijas, slimības, transports, paaugstināts mitrums, augsta temperatūra vai straujas temperatūras izmaiņas. Sastāvs: A vi..
  11,45€
 • INTROVIT ES-100 ORAL 1L
  Šķīdums iekšķīgai lietošanai lauksaimniecības dzīvniekiem un mājputniem, kas veicina imūnsistēmas un reproduktīvās sistēmas darbību. Indikācijas: E vitamīna deficīts (encefalomalācija, muskuļu distrofija, atopiskā diatēze, pazemināta olu šķilšanās, neauglības problēmas), selēna deficīts teļie..
  15,90€
 • Ar Kenotest var ātri un efektīvi noteikt somatisko šūnu skaitu (SŠS) pienā. Ar mastīta testu nekavējoties var pārbaudīt jaunatvestos dzīvniekus, kā arī noteikt somatisko šūnu skaitu jau esošajā ganāmpulkā. Tests palīdz pie mastīta profilakses programmas un sekot līdzi mastīta epidemioloģiskajam s..
  5,45€