Ādas un apmatojuma veselībai

Ādas un apmatojuma veselībai
Kārtošanas secība:
Skatīt vienlaicīgi:
Skatīt kā: Saraksts Režģis
 • DERMANORM N250
  Papildbarība veselīgai ādai un spožam apmatojumam. Dermanorm sastāvā ir linsēklu eļļa, kas satur lielā koncentrācijā taukskābes – cis-linoleīnskābi (LA) un gamma- linolskābi (GLA), kā arī zivju eļļa ar augstu eikosapentanoīnskābi (EPA) un dokosaheksaenoīnskābi (DHA). Linsēklu eļļa un zivju eļ..
  38,10€
 • ALLERG 3 SMALL BREED
  Papildbarība mazo šķirņu suņiem. Ādas un apmatojuma kvalitātes uzlabošanai. Īpaši ieteicama alerģiskiem dzīvniekiem – samazina niezi un iekaisuma procesus. Ieteicama arī artrīta un autoimūnslimību ārstēšanai. Veciem dzīvniekiem uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Sastāvs: zivju eļļa, želatīn..
  6,76€
 • ALLERG 3 MEDIUM BREED
   Papildbarība lielo un vidējo šķirņu suņiem. Ādas un apmatojuma kvalitātes uzlabošanai. Īpaši ieteicama alerģiskiem dzīvniekiem – samazina niezi un iekaisuma procesus. Ieteicama arī artrīta un autoimūnslimību ārstēšanai. Veciem dzīvniekiem uzlabo vispārējo veselības stāvokli. Sastāvs: z..
  12,06€
 • ALLERG 3 LARGE BREED N60
  AllerG 3 Large Breed ir Omega – 3 saturoša papildbarība lielo un gigantisko šķirņu suņiem. Ādas un apmatojuma kvalitātes uzlabošanai. Īpaši ieteicama alerģiskiem dzīvniekiem – samazina niezi un iekaisuma procesus. Ieteicama arī artrīta un autoimūnslimību ārstēšanai. Veciem dzīvniekiem uzlabo visp..
  12,06€