IPAKITINE

Modelis: C1285
Pieejamība:
Ir
Cena: 6,80€

Izvēle:


* VETOQUINOL SVARS:

Diētiska papildbarība nieru funkciju stabilizēšanai un hronisku nieru slimību ārstēšanai.

Neskaitāmi pētījumu rezultāti pierāda, ka fosfātu daudzuma samazināšana labvēlīgi ietekmē kaķu un suņu veselību, kas ciešs no nieru mazspējas un ir pierādīts, ka pastāv tieša saikne starp šo dzīvnieku dzīves kvalitāti un ilgumu un fosfātu daudzumu, ko tie uzņem ar ēdienu. Ipakitine sastāvā esošais kalcija karbonāts un čitosans uzlabo suņu un kaķu veselību, kuri slimo ar nieru mazspēju un hroniskām nieru slimībām.

Satur:  kalcija karbonātu - pierādītas fosfātus saistošas īpašības. Čitosanu - iegūts no čitīna deacetilēšanas procesā. Čitīns ir dabīga viela, kas ir galvenā vēžveidīgo un posmkāju ārējā apvalka sastāvdaļa. Pateicoties čitosana specifiskajām molekulārajām īpašībām, tas darbojas, kā absorbents zarnās, tādējādi samazinot dažādu nierēm kaitīgu vielu uzsūkšanos, ieskaitot fosfātus un uraemic toksīnus. Ipakitine sastāvdaļas darbojas, kā fosfātu saistvielas un samazina no zarnām uzsūkto fosfātu daudzumu. Tādējādi, Ipakitine lietošana paralēli nieru diētai ar ierobežotu fosfātu daudzumu, palielina tās efektivitāti un palielina izdzīvošanas spēju. Tiek samazināts arī dažu uraemic toksīnu daudzums, kas var nelabvēlīgi ietekmē nieru darbību.

Izejvielas: čitosans, laktoze, kalcija karbonāts, hidrolizēts sojas proteīns.

Sastāvs: pelni, proteīni, kalcijs, ūdens, šķiedrvielas, tauki, kālijs, nātrijs, fosfors.

Lietošana un devas: 1 grams uz 5 kg ķermeņa svara. Var lietot vienu, vai pievienot barībai. Lietot 2 reizes dienā - no rīta un vakarā. Ūdenim jābūt brīvi pieejamam.

Iepkojums: 180g

Rakstīt atsauksmi

Jūsu vārds:


Jūsu atsauksmes: Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.

Vērtējums: Slikts            Labs

Ievadiet kodu, kas redzams uz attēla: