Adrese

SIA “PET LINE”
Stūraiņu iela 1a, Rumbula, Stopiņu novads LV2121

Tālrunis

(+371) 6760 0885 
(+371) 2026 9055

SONOTIX

Ausu tīrīšanas līdzeklis suņiem un kaķiem ar uzlabotu trīskāršas iedarbības formulu. Ātra un efektīva ausu sēra noņemšana, pateicoties 3 unikāliem sēru mīkstinošiem komponentiem – Ethoxydiglycol, Capric glycerides, Propane-2-ol.

Sonotix ir līdzsvarojošs tīrīšanas līdzeklis, kas uztur ausis veselas ilgtermiņā. Sastāvā esošais glicerīns mitrina, kliņģerīte mīkstina, Capryloyl un Undecylenoyl glycine regulē sebuma izdalīšanos un aizsargā pret baktērijām.

Citrona smarža neitralizē nepatīkamos aromātus.

Maigs ausīm un piemērots visām dzīvnieku vajadzībām – divu veidu uzgaļi (mīkstais un cietais), neitrāls pH, nesatur parabēnus.

Sastāvdaļas: Ethoxydiglycol, PEG-8 Caprylic/Capric glycerides, Propane-2-ol, Capryloyl glycine, Undecylenoyl glycine, Tromethamine, Polysorbate 80, Glycerin, Calendula officinalis (kliņģerīte), Lemon Synthetic perfume (sintētiskais citrona aromāts), Water (ūdens).

Lietošana: Lietojiet Sonotix pirms citu produktu aplicēšanas vai kā norādījis veterinārārsts. Pirmajā lietošanas reizē noņemiet drošības uzlīmi, kas atrodas zem korķīša.

  1. Piepildiet auss kanālu ar Sonotix.
  2. Maigi masējiet ausi 5 minūtes virzienā no pamatnes uz augšu, lai atdalītu un izvadītu netīrumus.
  3. Ļaujiet dzīvniekam purināt galvu.
  4. Ja nepieciešams, noņemiet lieko produktu ar vates tamponu.
  5. Atkārtojiet procedūru tikai tādā gadījumā, ja auss ir ļoti netīra.

!!! Neizmantojiet vates kociņu.

Piesardzības pasākumi: Nelietot, ja ir aizdomas par bungādiņas plīsumu vai eroziju. Neizmantot vates kociņu. Ja rodas sarežģījumi, pārtraukt lietošanu un konsultēties ar veterinārārstu. Lietošanai dzīvniekiem. Tikai ārīgai lietošanai. Izskalot uzgali ar tekošu ūdeni pirms atkārtotas lietošanas.

Viegli uzliesmojošs šķidrums un tvaiki. Var izraisīt alerģisku ādas reakciju. Var izraisīt nopietnu acu kairinājumu. Var izraisīt miegainību vai reiboni. Kaitīgs ūdens organismiem, var atstāt ilgstošas sekas.

Izvairīties no kontakta ar acīm. Ja produkts nokļūst acīs, rūpīgi izskalot tās ar ūdeni. Nenorīt. Uzglabāt bērniem neredzamā un nepieejamā vietā. Pēc produkta lietošanas nomazgāt rokas. Sargāt no karstuma, karstām virsmām, dzirkstelēm, atklātas uguns un citiem aizdegšanās avotiem.

Uzglabāt temperatūrā zem 30°C.

Iepakojums: 120 ml.

 

11.65

Barība
Papildbarība
Kopšanai
Aksesuāri
Kārumi
Akcijas

Kaķiem

Zivīm

Suņiem

Grauzējiem

Mājlopiem

Putniem

Citiem

Atsauksmes

Uzraksti atsauksmi pirmais par “SONOTIX”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Akcijas ZOO Preces

-15%

Tālrunis

(+371) 6760 0885 

(+371) 2026 9055

Adrese

SIA “PET LINE”
Stūraiņu iela 1a, Rumbula, Stopiņu novads LV2121

E-pasts

info@petline.lv

0
Nepieciešama konsultācija? Raksti!