Adrese

SIA “PET LINE”
Stūraiņu iela 1a, Rumbula, Stopiņu novads LV2121

Tālrunis

(+371) 6760 0885 
(+371) 2026 9055

HALAMID AKVAKULTŪRAS UZŅĒMUMOS 5kg

HALAMID ir plaša spektra dezinfekcijas līdzeklis, kas ir iedarbīgs pret visu sugu mikroorganismiem – Gram pozitīvām, Gram negatīvām baktērijām, apvalka un bezapvalka vīrusiem, sēnītēm un parazītiem. Halamid efektīvi pārklāj jebkuru virsmu, kuru nepieciešams dezinficēt, un tam ir plašas pielietojuma iespējas – intensīvā lopkopība, veterinārās prakses, kautuves, gaļas fasēšana un gaļas pārstrādes nozare, dažādas pārtikas ražošanas un pārstrādes nozares, piemēram, alus, piena, sviesta, cukura, saldējuma ražošana u.c., slimnīcas, akvakultūras, ūdens tilpņu un peldbaseinu dezinfekcija, personālā higiēna, dzeramā ūdens dezinfekcija, notekūdeņu apstrāde u.c. HALAMID ir drošs, stabils un viegli pielāgojams dezinfekcijas līdzeklis, kurš vienmēr sniegs nepieciešamo rezultātu, jo nepastāv rezistentu mikroorganismu parādīšanās risks.

Akvakultūras uzņēmumiem ir nepieciešams ievērot stingras higiēnas prasības, lai izvairītos no slimībām, kuru rezultātā cieš zivju veselība un rodas lieli ekonomiski zaudējumi. HALAMID, tirgū zināms arī kā hloramīns-T, ir ideāls higiēnas līdzeklis akvakultūru fermām. Tas ir efektīvs pret zivju un garneļu patogēnajiem mikroorganismiem un vairāku gadu garumā pierādījis sevi kā neaizvietojams līdzeklis jebkurā akvakultūras posmā, no mazuļu audzēšanas tvertnēm, līdz zivju pārstrādes uzņēmumiem. HALAMID® efektīvi darbojas pret daudziem mikroorganismiem, kas sastopami akvakultūras.

Baktērijas: Aeromonas salmonicida (furunkuloze), Flexibacter maritimus (mutes infekcija), Flavobacterium branchiophilum (bakteriāla žaunu slimība), Vibrio salmonicida, Yersinia ruckeri (sarkanās mutes slimība).

Vīrusi: Infekciozs aizkuņģa dziedzera nekrozes vīruss (IPN), Infekciozs lašveidīgo anēmijas vīruss (ISA). Sēnītes: Saprolegnioze. Parazīti: Gyrodactylus salaris, Ichthyobodo necator, Ichthyophthirius multifilis (baltie plankumi), Neoparamoeba pemaquidensis (amēbužaunu slimība), Trematodes.

Lietošana: Tvertnes un dīķi – 1-2%; Inventārs – 1%; Tīkli – 1%; Laivas – 1-2%; Kāju vannas – 2% (Atjaunot pēc nepieciešamības); Saldūdens tilpnes ar caurteci – 10-20mg/stundā (Var atkārtot līdz 4 reizēm dienā, vai katru otro dienu); Saldūdens tilpnes – 3g/m3 vienu reizi nedēļā.

Iepakojums: 5kg

97.10

Noliktavā 10 prece/-es

Barība
Papildbarība
Kopšanai
Aksesuāri
Kārumi
Akcijas

Kaķiem

Zivīm

Suņiem

Grauzējiem

Mājlopiem

Putniem

Citiem

Atsauksmes

Uzraksti atsauksmi pirmais par “HALAMID AKVAKULTŪRAS UZŅĒMUMOS 5kg”

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Akcijas ZOO Preces

-15%

Tālrunis

(+371) 6760 0885 

(+371) 2026 9055

Adrese

SIA “PET LINE”
Stūraiņu iela 1a, Rumbula, Stopiņu novads LV2121

E-pasts

info@petline.lv

0
Nepieciešama konsultācija? Raksti!